e-bullet.cz

Škoda 130

Peugeot 206i

BMW 318is

Hyundai i30N

Show car

Chcete se svézt v závodním speciálu e-bullet.cz® s dokonalými jízdními vlastnostmi a vyjímečným pohonem, který konstrukčně nemá doposud v Evropě obdoby ?

Chcete zažít reálné srovnání e-bullet.cz® s jinými sportovními vozy se standardní pohonnou jednotkou (BMW 318i – 150 PS, P206i, 2,0 – 200 PS, Hyundai i30N – 300 PS, Hyundai i30N TCR – 390 PS)?

Máte firmu a chcete uspořádat pro zaměstnance/klienty výjímečný den na okruhu s e-bullet.cz® a dalšími našimi vozy (BMW 318i, P206, Hyundai i30N, Hyundai i30N TCR)?

Chcete svým klientům poskytnout zajímavě strávený čas spojený s jízdami vyjímečným vozem e-bullet.cz®, vaší prezentací a kvalitním občerstvením?

Jednotlivci (platí od 03/2023)

Pro výherce diváckých soutěží (oficiální představení vozu e-bullet.cz® na MSV Brno 2022, akce pro posluchače partnerské rozhlasové stanice) bude realizován „Den s e-bullet.cz® na závodním okruhu“. Ve stanoveném termínu budou pozváni na jeden ze závodních okruhů v ČR, budou mít možnost pohybovat se v servisním zázemí teamu e-bullet.cz®, zúčastnit se na sedadle spolujezdce testovacích jízd v jedinečném plněelektrickém závodním prototypu. Současně budou moci porovnat parametry e-bullet.cz® s parametry standardních spalovacích závodních speciálů (BMW 318i, P206, Hyundai i30N). Součástí programu je i celodenní občerstvení účastníků zdarma.

Pokud se individuálně chcete zážitkově svézt v jedinečném plněelektrickém závodním prototypu e-bullet.cz® v kombinaci s jízdou vozem Hyundai i30N na závodním okruhu/letišti, pak sledujte na webu v sekci „aktuality“, na FB „akce pro jedotlivce“ termíny jízd individuálních zájemců a kontaktujte nás s požadavkem elektronicky. Další možností je zakoupení „dárkového poukazu“ u smluvní zážitkové agentury (bude prezentována v polovině roku 2022), kde si vyberete vám vyhovující/volný termín, hodinu a místo pro realizaci jízd. S poukazem se již jen dostavíte na dané místo a zážitek začíná.

Firmy / skupiny / uzavřená společnost (platí od 03/2023)

Pro firmy a jejich zaměstnance, případně obchodní partnery, organizujeme v předem dohodnutém termínu na některém okruhu České republiky (Vysoké Mýto, Sosnová, Písek, Polygon Brno, Polygon Most) den na závodní dráze s e-bullet.cz®. Standardně jde o celodenní akci (cca 09:00 – 16:00 hodin), eventuelně dle požadavku klienta pouze dopolední / odpolední. Vybrané akce po dohodě realizujeme ve spolupráci s profesionálním závodním týmem JANÍK MOTORSPORT s.r.o..

Jsme připraveni pro Vás zajistit:

  • pronájem některého z uvedených závodních okruhů a jeho zázemí
  • přípravu a vyznačení bezpečné dráhy pro jízdy účastníků akce
  • technickou organizaci celé akce
  • celodenní pohoštění prostřednictvím smluvní cateringové společnosti
  • ozvučení akce, vč. profesionálního moderátora s hudební produkcí
  • natáčení celé akce profesionální smluvní agenturou disponující odpovídající technikou a možností následného sestříhání a vytvoření propagačního videa firmy
  • zážitkové jízdy na sedadle spolujezde ojedinělým vozem e-bullet.cz®
  • zážitkové jízdy na sedadle spolujezdce dalšími závodními vozy pilotovanými zkušenými jezdci (speciály se spalovacími motory) BMW 318i, BMW M3, Hyundai i30N, Hyundai i30N TCR
  • pro zkušené a zaškolené řízení některého ze závodních speciálů BMW 318i (historic, 150 PS), Peugeot 206, 2,0i (200 PS), Hyundai i30N (300 PS)
  • další dle individuálního požadavku klienta a aktuální kapacity naší společnosti

Disponujete-li vlastním dostatečně velkým areálem s kvalitními komunikacemi a plochami, kde by dle Vašeho názoru bylo možné den pro partnery a zaměstnance uspořádat, pak nás kontaktujte k dohodnutí osobní prohlídky místa  a následného navržení rozsahu realizovatelného bezpečného programu z oblasti motorsportu.

Veškeré kontaktní informace naleznete v sekci „kontakt“, případně využijte kontaktní formulář této sekce.