MSV 2022 je úspěšně za námi! Největší středoevropský veletrh průmyslových technologií předvedl v pavilonech brněnského výstaviště cca 1 300 vystavujících firem ze 41 zemí. Ve srovnání s loňským rokem se počet účastníků zvýšil o 20 %. Za čtyři dny navštívilo Mezinárodní strojírenský veletrh přes 52 000 návštěvníků, což je nárůst o 50 %.

StanekEbullet

 

V superlativech mluvil také Tomáš Moravec. Ze své pozice generálního ředitele společnosti Veletrhy Brno hodnotil letošní ročník takto: “Po covidové pauze jsme opět naplno roztočili ozubená kola, která jsou už od roku 1959 symbolem MSV. Účast vystavovatelů i návštěvníků ukázala, že tento veletrh zůstává pro průmyslové firmy důležitým místem,“ zhodnotil 63. ročník MSV.”

stanekentry

 

Expozici projektu E-bullet měli možnost návštěvníci veletrhu najít v pavilonu V. Na 120m2 tak byl k vidění v podstatě kompletní vývojový tým, participující partneři a strojírenská divize společnosti Entry Engineering. Samotný E-bullet byl veřejnosti představen formou VR. Zájem diváků poutaly exponáty SIGMA TN či elektrická autonomní formule týmu eForce FEE Prague Formula.

VR1

 

Za 4 dny konání akce jsme hovořili se stovkami návštěvníků, mezi nimi také s klienty a obchodními partnery včetně zástupců společnosti Matador Group, kteří jsou od letošního roku našimi novými kolegy.

Těšíme se na další podobné akce!